Jak co nejrychleji projít hrou Pokémon GO

Chcete se rychle dostat do páté úrovně a navštívit Gym? Nebo chcete ještě dál a potřebujete vědět, jak neztrácet čas? V tom případě vám dáme pár tipů, jak rychle sbírat pokémony a levely doslova proletět.

levelup-189155

Základem je sbírání zkušenostní, tedy bodů. Ty jsou stavebním kamenem, vyvíjí se s nimi i váš trenér a můžete chytat čím dál lepší pokémony. Základem je sběr Pokémonů a návštěvy Pokéstopů. Za to dostáváte cílené zkušenostní body, ale také třeba hvězdný prach Star dust pro vylepšení stávajících pokémonů a občas také získáte něco navíc.

TIP: při chytání Pokémona Pokeball roztočte, stačí na něj tapnout a hýbat s ním ze strany na stranu, pokud se vám povede chytit Pokémon s roztočeným Pokeballem, získáte více bodů

22-of-the-most-frequently-asked-questions-in-pokemon-go-answered-do-you-wanna-kiss-my-1060350

Abyste si to vše trochu urychlili, tak předmětů, které jste již dostali do hry nebo sebrali na Pokéstopech. Například díky Incense přilákáte po dobu 30 minut Pokémony z okolí a můžete zůstat v klidu doma. Podobně funguje i Lure Module, ale ten je potřeba dát na Pokéstop a vidí jej i ostatní hráči. I on ale přiláká Pokémony z okolí po dobu 30 minut.

468px-Lucky_egg

Zkušenosti samozřejmě získáte i za vylíhnuté Pokémony nebo za získání Gymu. Na závěr pro vás máme poslední způsob, jak levelem doslova proletět. Než aktivujete Incense nebo Lure Module a než se naplánujete vylíhnutí Pokémona a získání Gymu, tak si aktivuje Lucky Egg, to po dobu 30 minut zdvojnásobí všechny vaše body.

One Comment

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *