Jak se dostat do plného Gymu?

Chcete se přidat do Gymu, ale už je tam plno? Nezoufejte, existuje možnost, jak se dostat i do takového Gymu a je jich dokonce více.

Každý Gym má svoji úroveň a ta udává celkovou prestiž Gymu. Čím je úroveň vyšší, tím může daný Gym bránit více Pokémonů jednoho týmu. Maximální úroveň Gymu je až 10. Pokud jsou v Gymu například 3 Pokémoni, měli byste se tam bez problémů dostat, ale jak?

gym-battles

Stačí si vybrat Pokémona a následně v daném Gymu cvičit. Cvičením soubojů získáte nejen zkušenosti, ale zvýší se i prestiž daného Gymu a tím může dojít i ke zvýšení levelu Gymu. Pokud si na Gym kliknete, vždy v levé horní čísti obrazovky uvidíte level a kolik zbývá do další úrovně. Pokud se vám souboji povede Gym upgradovat, uvolní se v něm místo. Buďte ale rychlí, protože místo se uvolní pro kohokoliv.

Souboji nijak neovlivníte Pokémony, kteří jsou v Gymu, poškození se na ně nevztahuje, na vás ale ano.

pokestops.0

Další možností je samozřejmě čekání na jiný tým, který může daný Gym začít dobývat. Většinou ale jiný tým nenechá Gym neobsazený a rychle do něj pošle svého Pokémona. Dostanete se tak do opačné situace a Gym musíte dobýt. K tomu můžete vybrat až 6 Pokémonů.

Nezapomeňte, že pokud udržíte Gym po dobu 21 hodin, tak si můžete v shopu, nahoře vpravo ve štítu, vybrat odměnu v podobě herní měny. 

One Comment

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *