Jak uzdravit zraněného Pokémona

Souboje v Gymech nebudou bez šrámu a Pokémoni dostanou často pořádnou nakládačku. K vám se vrátí značně zranění nebo dokonce omráčení. Jak je vyléčit?

Nejdříve se dotkněte PokeBallu, následně zvolte Items a v této složce uvidíte Potion a Revive. Revive využijte v případě, kdy je Pokémon omráčený a Potion když je při vědomí, ale zraněný. Následně tapněte na Potion nebo Revive a vyberte Pokémona k uzdravení. Pokud se po dotyku Revive či Potion žádný Pokémon nezobrazí, všichni jsou zdraví.

find-your-potions-in-your-items-screen-which-you-can-find-by-clicking-the-pokball-icon-at-the-bottom-of-the-screen-and-then-clicking-items.jpg-2 the-main-way-to-heal-your-pokmon-is-by-using-potions-an-item-you-can-find-quite-regularly-at-pokstops-once-you-reach-level-5-or-so.jpg

after-you-select-the-potion-select-the-pokmon-thats-low-on-health.jpg

Potion a Revive sbírejte v PokéStopech. Jedná se o vzácné zboží, rozhodně s ním tedy neplýtvejte. Je pravděpodobné, že Potion využijete víckrát, protože jeden Potion nezvládne vyléčit Pokémona, do plného zdraví tedy položku aktivujte vícekrát, dle potřeby a informací ze hry.

Jiný způsob zatím bohužel není. Některé weby mylně uvádějí, že lze Pokémona vyléčit chůzí a podobně.

zdroj: TECHINSIDER

2 Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *