Jak využít Spawn point? Chytejte Pokémony vždy na jednom místě

Co to je Spawn point a proč je v Pokémon GO komunitě tak oblíbený? Důvod je jednoduchý, na místě označením jako Spawn point se pravidelně objevují Pokémoni. Využijte toho a choďte chytat najisto.

Spawn point je místo zanesené do hry Pokémon GO. Na daném místě se v pravidelných intervalech objeví Pokémon. Obvykle je tento interval 60 minut, ale může být kratší nebo delší v závislosti na vzácnosti Pokémona. Například Zubata můžete na daném místě najít každých 15 minut.

Snímek obrazovky 2016-07-19 v 10.55.33

Pokémony na spawn pointu ovlivňuje také úroveň hráče. Pokud jste na vyšším levelu, tak se vám nebudou běžně zobrazovat Zubati, ale již silnější Pokémoni (neznamená to ale, že byste už nenarazili i na slabé Pokémony ze začátků).

Jak najít Spawn point?

Prostě jen najděte místo, kde se objeví Pokémon a přijdetě na to místo znovu. Je tam opět? Super, to může být váš první spawn point. Ideální je samozřejmě najít místo, kde má spawn point vyšší důležitost a nachází se tam více Pokémonů. Následně stačí místo pravidelně navštěvovat a plnit Poké Bally.

Pokud jste Pokémona na nějakém místě nechytli (třeba vám utekl), tak se na místo vraťte, bude tam znovu on, nebo nějaký jiný Pokémon 🙂

Aktuálně kolují spekulace, že se spawn pointy mění. Tuto spekulaci zatím nemohu potvrdit a Pokémony jsem našel vždy na stejném místě.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *