Mapa pro hru Pokémon GO: kde najít Pokémony

Chcete jít najisto na dané místo pro konkrétního Pokémona? Hra Pokémon GO to umožňuje jen na základě tlapek v pravém dolním rohu. Nikdy tak úplně přesně nevíte, kde daný Pokémon je. Vyzkoušejte přímo mapy pro Pokémon GO.

Do většiny map můžete i sami přispívat. Nedávejte tam ale Pokémony typu Pidgey nebo Zubat. Ti se vyskytují všude a autoři mapy vám jejich přidání s největší pravděpodobností zamítnou.

Pokeradar.io

Velmi slušné pokrytí i na území ČR. Na mapě najdete Pokémony i v menších městech a mimo desktopové verze na http://www.pokeradar.io potěší také aplikace pro iOS, na Androidí verzi se pracuje (na Google Play najdete pouze podvodné aplikace se stejným názvem).

itunes-app-store-logo

Snímek obrazovky 2016-07-19 v 10.55.33

PokemonGo.to

Širkou databázi a to opět i v malých městech České republiky má také PokemonGo.to. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet :). Opět platí, že můžete přidávat i své vlastní úlovky, ale vyhněte se běžným Pokémonům. Mapu jsme vyzkoušeli a za nás rozhodně super.

Snímek obrazovky 2016-07-19 v 10.54.21

PokeCrew.com

Především pražští ocení PokeCrew.com. Informace o Pokémonech jsou jednoznačně nejlepší, ale bohužel jich v ČR moc není. Dobře zastoupena je Praha. Doufejme, že se Pokémoni rychle rozšíří i do menších měst, protože tato mapa se mi líbí ze všech nejvíce.

Snímek obrazovky 2016-07-19 v 10.54.42

Mobilní aplikace

Využít můžete již zmíněný Pokeradar.io, na Androidu a iOS Pokémap for Pokemon Go

GooglePlay

Využít lze i hry Ingress, ze které hra Pokémon GO bere data. Můžete si tak dopředu prohlédnout pravděpodobný výskyt Gymů a v místech vysoké koncentrace bílých teček bude zřejmě i nějaký ten Pokémon.

itunes-app-store-logo

GooglePlay

One Comment

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *